HAKKIMIZDA

MUKA TEKNİK MÜHENDİSLİK

KALİTE VE TECRÜBE DEĞER YARATIR..

Muka Teknik Mühendislik, endüstriyel çözümler alanında çözüm ortaklarımıza yüksek kaliteli ürünler sunan endüstriyel süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olan bir kuruluştur. 

Amacımız, müşterilerimize öncelik vermek ve ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunarak işletmelerinin başarısını artırmaktır. Geniş ürün yelpazemiz, proses ölçüm cihazlarından kontrol ve analiz cihazlarına, sürücülerden motorlara, endüstriyel sensörlere ve güç kaynaklarına kadar uzanmaktadır. Bu ürünlerimiz, endüstri standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir, böylece müşterilerimize en üst düzeyde performans, güvenilirlik ve dayanıklılık sunmaktayız.

Siz de işletmenizin potansiyelini gerçekleştirmek ve endüstriyel süreçlerinizde dönüşüm yaratmak istiyorsanız, firmamızın size sunabileceği avantajlardan faydalanın. Sizi, başarıya taşıyacak güvenilir bir iş ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Misyon
Vizyon
Politikamız


MİSYONUMUZ

İleri düzeyde izlenebirliği sağlayan güçlü ürün portföyü ile müşterilerimiz ve toplum için değer yaratan, kontrol faliyetlerini sürdürülebilir kılan çağdaş bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Verilere dayanan karar alma süreçleri Müşteri beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet anlayışı, çağdaş ve sürekli yenilenen altyapıya sahip üreticilerin teknolojik ürünlerinin pazara sunumu, güçlü sektör tecrübesine sahip yetkin ekibi ile müşterilerimiz için güçlü bir çözüm ortağı olmak.

POLİTİKAMIZ

Temsilciliğini yaptığımız firmaların sürekli gelişen teknolojik ürün kalitesi ile birleştirilmiş teknik destek ve satış sonrası hizmet kalitemiz, yetkin insan kaynağımız ile müşterilerimizin,,

Kontrollü çalışma şartlarımız ve iş ortamımız ile çalışanlarımızın,

Kazan-kazan ilişki yönetimi ile iş ortaklarımızın,

Sosyal sorumluluk anlayışımız ve etik değerlerimiz ile toplumumuzun

uygulanabilir şartlarını, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işte DEĞER ÜRETMEK’tir

MARKALAR

Scroll to Top